Klub Rodzica w Rybniku

Wypożyczalnia chust, nosideł i akcesoriów w Rybniku

Nie wiesz czy chusty i nosidła są dla Ciebie? Jedziesz w góry i potrzebujesz nosidła górskiego na kilka dni? Idziesz na wesele czy urodziny i chcesz ochronić słuch niemowlaka? W wypożyczalni Klubu Rodzica w Rybniku czekają na Ciebie chusty (długie i kółkowe), nosidełka ergonomiczne dla niemowlaków i nosidła turystyczne (górskie), osłonki dla dzieci i słuchawki wyciszające dla maluszków i kilkulatków. Jeśli chcesz wypróbować nosidło, chustę czy słuchawki wygłuszające dla dziecka przez zakupem lub potrzebujesz ich tylko na kilka dni – nie kupuj, wypożycz! Wypożyczamy w centrum Rybnika, możemy też wysłać nosidło do Twojego domu.

W wypożyczalni Klubu Rodzica w Rybniku znajdziesz wiele modeli nosidełek do noszenia dzieci czołowych polskich i światowych firm (nosidła klamrowe, wiązane i hybrydowe, tzw. chustonosidła, idealnie układające się nawet na kilkunastotygodniowych maluszkach), nosidło górskie, chusty, słuchawki wygłuszające oraz akcesoria.

Gdzie? Klub Rodzica w Rybniku, ul. Lektorska 50
Jak długo? kilka minut 🙂
Inwestycja: od 5 zł (słuchawki), od 12 zł (nosidła)
Korzyści: wolne ręce, spokojne dziecko, niezapomniane wycieczki, przetestowane produkty

Wypożyczalnia nosidełek dla dzieci w Rybniku – cennik

Cennik wypożyczeń w wypożyczalni w Rybniku:
– nosidełka ergonomiczne – 12 zł za dzień/60 zł za tydzień
– wygodne nosidło górskie Deuter Kid Comfort III – 25 zł za dzień/125 zł za tydzień
– osłonki dla dzieci noszonych w chustach i nosidełkach, również otulacz do nosidła górskiego – 5 zł za dzień/30 zł za tydzień
– chusty do noszenia dzieci – długie i kółkowe – 30 zł za tydzień
– słuchawki wyciszające EciPeci – 5 zł za dzień/30 zł za tydzień

Przy każdym wypożyczeniu pobierana jest kaucja zwrotna (100 zł za nosidła ergonomiczne i chusty, 50 zł za słuchawki i osłonki, 300 zł za nosidełko górskie). Płatność za wypożyczenia w Klubie Rodzica w Rybniku możliwa jest gotówką lub kartą, kaucje – gotówką.

Rodzicowi, który chce wypożyczyć nosidełko przygotowuję – znając rozmiar ubranek i wiek dziecka – 2 propozycje nosideł do wyboru. Jeśli zależy Ci na konkretnym modelu nosidła ergonomicznego, warto wcześniej zrobić rezerwację.

Nosidełka do noszenia dzieci dostępne w wypożyczalni w Klubie Rodzica Rybniku

01. Nosidełka ergonomiczne do noszenia najmniejszych dzieci:

02. Nosidła ergonomiczne (regulowane lub rozmiarowe, do rozmiaru 98/104):

03. Nosidła ergonomiczne preschool (dla starszych dzieci, przedszkolaków, 3-, 4-, a nawet 5-latków):

Mierzenie nosidełek dla dzieci – Klub Rodzica w Rybniku


Jeśli chcesz nie tylko wypożyczyć, ale też kupić nosidełko do noszenia dziecka, najlepiej dobrać je z doradcą noszenia w trakcie przymiarek nosidłowych w Klubie Rodzica w Rybniku. To rozwiązanie polecam każdemu Rodzicowi, a w szczególności osobom, które chcą w nosidełku nosić kilku- kilkunastotygodniowe maluszki.

Na blogu Klubu Rodzica w Rybniku polecamy artykuły dotyczące noszenia dziecka w nosidełku.