Klub Rodzica w Rybniku

Dobór nosideł/przymiarki nosidełkowe w rybniku

Gubisz się w ilości nosidełek dla dzieci dostępnych na rynku? Nie wiesz jakie nosidełko do noszenia dziecka będzie najlepsze dla Twojego niemowlaka, a przy okazji najwygodniejsze dla Ciebie? Nie jesteś pewna/pewny jaki rodzaj nosidła ergonomicznego będzie bezpieczny nawet dla niesiedzącego maluszka? Umów się na mierzenie nosideł w Klubie Rodzica w Rybniku i razem z doradcą noszenia wybierz bezpieczne i zdrowe nosidełko dla Twojego malucha.

Mierzenie nosideł przed zakupem? Tak! Nosidełka ergonomiczne są jak ubrania – każdemu pasuje coś innego. Do tego ich typów i modeli jest zdecydowanie więcej niż rodzice przypuszczają. Przymiarki nosidełkowe odbywają się w Klubie Rodzica w Rybniku lub za pośrednictwem internetu (możliwa wysyłka zestawu 4 nosidełek dostosowanego do wieku i etapu rozwojowego dziecka oraz potrzeb rodzica).

Co? Przymiarki nosidełkowe
Gdzie? Klub Rodzica w Rybniku, ul. Lektorska 50
Jak długo? 45-60 minut
Inwestycja: 100 zł
Korzyści: dobranie najlepszego dla Ciebie i Twojego Malucha nosidełka, zniżka 30 zł na zakup nowego nosidła ergonomicznego i darmowa dostawa

Zobacz jakie modele nosideł do noszenia dzieci są dostępne w trakcie przymiarek nosidełkowych w Klubie Rodzica w Rybniku. Przeczytaj również zasady wypożyczania nosidełek oraz artykuły na blogu dotyczące nosideł dla dzieci.