Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Dzienniczek rowerzysty

  20.00 

  Dzienniczek rowerzysty – rowerowe (nie tylko) śląskie

  Praktyczny zeszyt, w którym zapiszecie wszystkie wasze rodzinne rowerowe wyczyny! Z naszym dzienniczkiem na pewno zapamiętacie każdą wycieczkę – nawet po wielu miesiącach będziecie wiedzieć gdzie i kiedy byliście, ile przejechaliście kilometrów, co się wam podobało, a co na trasie sprawiło trudność. Dorośli wypełnią, a dzieci mogą narysować rowerowe wspomnienie, wkleić zdjęcie czy znaleziony na trasie liść… zresztą – dziecięca inwencja jest ogromna, same będą wiedzieć jak swoje strony wypełnić.
 • Rowerowe Śląskie – przewodnik

  45.00 

  Rowerowe Śląskie to subiektywny przewodnik po rodzinnych trasach rowerowych w województwie śląskim.  Znajdziesz w nim sprawdzonych 27 tras , atrakcje okolicy, informacje praktyczne, mapy, porady, dodatkowe pomysły na wycieczki w całej Polsce. Książka to gotowe pomysły na wiele ciekawych wycieczek po województwie śląskim, napisanych z myślą o rodzinach z dziećmi.

 • Promocja!

  Rowerowe Śląskie + Dzienniczek Rowerzysty – zestaw

  55.00 

  Zestaw: przewodnik Rowerowe Śląskie i Dzienniczek Rowerzysty – rowerowe (nie tylko) Śląskie. Dzięki nim zorganizujecie i zapamiętacie mnóstwo wycieczek. W komplecie taniej.