Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Symbol zastępczy

  Konsultacja

  10.00 
 • Symbol zastępczy

  Matematyka multisensoryczna

  35.00 

  Opis Jak dojechać?

 • Symbol zastępczy

  Pogadanka w szkole rodzenia

  20.00 

  Detektyw myślałby dalej i być może doszedłby do jakichś konstruktywnych wniosków zmuszając się do przeczytania rubryki z ogłoszeniami o pracę, jednak donośny dźwięk dzwonka ów szlachetny proces przerwał. Podniósł się od niechcenia, maszerując następnie w stronę drzwi. Zastanowił się przy tym, czy gości nie miewa ostatnio nazbyt często. – Jezu, Mass – odrzekł stojący u…

 • Symbol zastępczy

  Przesypywanki – sensoplastyka sucha

  50.00 

  Opis Sensoplastyka‼️😍‼️ – najbrudniejsze zajęcia w okolicy, które przez niczym nieskrępowaną zabawę pozwalają dzieciom poznawać różne faktury, struktury, konsystencje, smaki i zapachy. Tym razem będziemy przesypywać, mieszać, przesiewać, nawlekać… Sami się przekonacie, że bez wody też może być super 😉Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 0 do 100 lat. To miejsce na twórcze i samodzielne…

 • Symbol zastępczy

  Sensoplastyka

  50.00 

  Opis Sensoplastyka‼️😍‼️ – najbrudniejsze zajęcia w okolicy, które przez niczym nieskrępowaną zabawę pozwalają dzieciom poznawać różne faktury, struktury, konsystencje, smaki i zapachy. Jak dojechać?

 • Symbol zastępczy

  Smyko-Multisensoryka – Starszaki (1-3 lat)

  55.00 

  Opis SMYKO Multisensoryka to czas z rodzicem, w trakcie którego będziemy: O godzinie 9:30 zapraszamy starsze maluchy w wieku od 1 roku do 3 lat. Jak dojechać?

 • Symbol zastępczy

  Smyko-Multisensoryka® – Maluszki (9-12 do 18 mcy)

  50.00 

  Opis SMYKO-Multisensoryka® to aktywnie, różnorodnie i ciekawie spędzony czas z rodzicem. W trakcie cotygodniowych zajęć będziemy: Więcej o Smyko-Multisensoryce w ofercie Klubu Rodzica w Rybniku O godzinie 11:30 zapraszamy maluszki w wieku od 9-12 do 18 miesięcy. Starszaki mają swoje zajęcia (1-3 lata) o godz. 9.30. Jak dojechać na zajęcia?